Szeretettel köszöntöm a Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján!

Az intézmény új vezetőjeként munkám alapjául az iskola jelenlegi sikeres nevelő – oktató munkáját tekintem kiindulópontnak. Kiemelt célom az iskola közössége által létrehozott értékek, hagyományok és eredmények megtartása, ezek lehetőség szerinti továbbfejlesztése. Pedagógiai munkánk akkor lesz sikeres, ha tanulók, szülők és pedagógusok közös célokért küzdve, bizalommal együttműködnek. Nevelőtestületünk szakmai felkészültsége és gyermekközpontú szemlélete garancia arra, hogy nyugodt, szeretetteljes légkörben biztos tudáshoz jussanak tanulóink és kibontakozzon tehetségük. Az evangélium szellemében utat mutatunk a hozzánk érkező ifjúságnak, másrészt meg akarunk felelni a 21. század kihívásainak. Az intézmény fenntartója, valamint a szülők támogatása, nagyban hozzájárulnak az intézményeinkben folyó oktató - nevelő munka magas színvonalának megtartásához. Ennek jegyében családias, barátságos, a kor kihívásainak megfelelő, korszerű és hatékony iskolát képzelek, olyat, ahol a diákok a tanárok támogatásával képességeiket úgy fejleszthetik, hogy később az élet bármely területén megállják helyüket. Olyan tudás átadása a cél, amely egyrészt megerősíti a fiatalok keresztény és magyar identitását, másrészt elősegíti, hogy korunk sokszínűségében képesek legyenek eligazodni. Fontos hogy az egyéni fejlődéssel egyidejűleg olyan közösséggé váljon a diákság, ahol otthon érzi magát, ahol barátokra találhat. Aki itt végzett, tudja, hogy a diák olyan nagycsaládnak válik a tagjává, amely életében támogatólag van jelen.

Honlapunk olyan hasznos információkat tartalmaz, amelyek segítik a tájékozódást az iskolai élettel kapcsolatban.
Az érdeklődők bepillanthatnak a nálunk folyó munkába, az általunk nyújtott szolgáltatásokba, a színes diákéletbe.
A Pedagógiai Program és a Házirend segítségével megismerhetik lehetőségeinket, illetve azokat a kötelezettségeket, amelyeket az iskola támaszt tanulóival szemben.

okoiskola logo

Energiatudatos Iskola page 001